Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Den pro Seniory Autodromu Most – zahrada Domova pro seniory Harmonie

30. září 2023 / 10:00 15:00

AUTODROM MOST připravil pro všechny své fanoušky i obyvatele města Most setkání dětí a seniorů. Poslední zářijová sobota bude v zahradě mosteckého Domova pro seniory Harmonie zasvěcená společným hrám a oslavě vitality všech generací.

Pro účastníky této zajímavé akce bude připravena pestrá paleta aktivit jako například závody s auty na dálkové ovládání, slalom pro odrážedla, koloběžky a jim podobné stroje, hod balonem na cíl či hry na podporu jemné motoriky. Nejen pro ty nejmenší pak bude k dispozici malování na obličej, skákací hrad, fotokoutek a občerstvení.

Startovné ve výši 70 Kč je jednotné pro všechny návštěvníky, kteří se budou chtít aktivně zúčastnit připravených soutěží. Startovné si mohou zakoupit i nesoutěžící, kteří chtějí pouze projekt podpořit. Celý výtěžek ze startovného (tj. vždy 70 Kč za každou osobu) poputuje na zakoupení interaktivního prvku do zahrady Domova Harmonie, který bude sloužit ke zpestření společně stráveného času dětí a seniorů.

Den pro Seniory Autodromu Most se uskuteční v sobotu 30. září od 10.00 do 15.00 hodin v zahradě Domova pro seniory Harmonie v ulici Barvířská 495.