Lagarto točená zmrzlina na jezeře Most

OBČERSTVENÍ NA JEZEŘE MOST

DOPORUČUJEME, CO SI KDE DÁT

Do stánku Lagarto zamiřte pro točenou zmrzlinu, lahodnou kávu, čerstvé jahody se šlehačkou a v zimě pro svařené víno.

Pro čepovanou Plzeň, nealko ochucené pivo Birell a Kofolu si skočte do Bistra Plzeňský restaurant. Za rozumné peníze si tu můžete dát hot dogy (i vegetariánské) anebo zapečené panini. V zimě mají v nabídce horkou polévku, grog, horkou griotku, punče (alko / nealko), svařené víno a dokonce i krmení pro volně žijící vodní ptactvo, což se při procházce kolem jezera hodí, jezero Most je velké zimoviště vodních ptáků.

U stánku rychlého občerstvení Bonmomo Vám natočí ledovou tříšť, mívají na výběr dvě příchutě. Ochutnat tu můžete hamburgery (hovězí, kuřecí, vepřové, vegetariánské) anebo sladké churros.

Sezónní stánky s občerstvením (květen až září):

U voňavého stánku TrdloBar si můžete dát Prosecco s čerstvými jahodami a hlavně sladké i slané trdelníky. Sladká trdla si můžete objednat s Nutellou, skořicí, ořechy, pistácií, kokosem anebo se šlehačkou a čerstvými jahodami. Ze slaných si můžete vybrat ze slaninového trdla nebo trdla s cheddarem. V roce 2023 je TrdloBar na jezeře Most až do konce prosince!

Cooper’s Street Food připravuje hamburgery s masem z rodinného řeznictví Hrobské uzeniny (od sympatického řezníka Boba) a se zeleninou primárně od lokálních producentů. V nabídce mají i farmářské hot dogy (párky v rohlíku tak trochu jinak) a quesadilly. V jejich produktech najdete pečené papriky, ledový salát, crispy salát, výhonky microgreens a avokádo. Na přání pro Vás připraví i „naked burgery“ bez pečiva. Tenhle food truck je jasná zastávka pro sportovce. Sýry odebírají z nedaleké Rodinné farmy Děčany, ochutnat můžete halloumi burger nebo hranolky. Těšíme se zase v létě 2024!

Spolu s pejskaři se těšíme i na pojízdný Karavan na jezeře na jižní pláži pro psy s výbornou kávou Costa Coffee.